Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
HİZMETLERİMİZ
Tek Amacımız İş Fikirlerinizin LabX Desteği ve Hizmetleri İle Hayata Geçip Başarıya Ulaşmasıdır.

Girişimcilik Eğitimi Hizmetleri

LabX, girişimcilere, profesyonellere ve yatırımcılara fikir yaratma aşamasından şirketleşmeye kadar olan bütün süreçlerde gerekli olan eğitim bileşenlerini sağlar. Bu hizmetlerden sadece LabX girişimcileri değil istenirse özel şirketlere, derneklere veya üniversitelere de bir hizmet paketi olarak sunulabilir.

Devamı..

İnovasyon Danışmanlık Hizmetleri

LabX, girişimcilerin fikirlerine veya şirketlerine yenilikçi stratejiler geliştirmek için farklı alanlarda danışmanlık hizmetleri verir. LabX’in amacı girişimcisinin şirketinde veya fikrinde fark yaratacak yaratıcı açıyı geliştirmektir. LabX’in sunduğu danışmanlık hizmeti üç aşamalı bir yaklaşıma sahiptir: Etkin Pazar Araştırması, İş Modeli Tespiti ve Tasarım Çalışmaları.

Devamı..

LabX Melek Yatırımcı Ağı Hizmetleri

Sermayesi olan ve sektörden bağımsız yenilikçi işlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için LabX Türkiye’nin ilk ve en etkin melek yatırımcı ağını yönetmektedir. LabX’in oluşturduğu Danışma Kurulu farklı sektörlerden profesyonellerin oluşturduğu fikir eleme ve think-thank oluşumudur. LabX yatırımcılarına KOSGEB, Melek Yatırımcı Lisansı, TÜBİTAK gibi çeşitli destek ve hibleri sağlayarak en avantajlı şekilde yatırım yapılmasını sağlar.

Devamı..

İş Fikirlerini Şirketleştirme Hizmetleri

LabX, iş fikirlerini en iyi şekilde değerlendirmek, geliştirmek ve bir başarı öyküsü yaratmak için komple bir hizmet sunar. LabX hizmetleri, bir girişimcinin öncelikli olarak ihtiyaç duyacağı alanlarla odaklanmıştır. LabX, fikrin geliştirilmesi, detaylı iş planının hazırlanması, doğru yatırım kaynaklarının bulunması, iş planının hayata geçirilmesi ve en önemlisi sonrasındaki danışmanlık hizmetlerinin sağlanması hizmetlerini sunmaktadır.

Devamı..