Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
HİZMETLERİMİZ
Tek Amacımız İş Fikirlerinizin LabX Desteği ve Hizmetleri İle Hayata Geçip Başarıya Ulaşmasıdır.

Girişimcilik Eğitimi

LabX, girişimcilere, profesyonellere ve yatırımcılara fikir yaratma aşamasından şirketleşmeye kadar olan bütün süreçlerde gerekli olan eğitim bileşenlerini sağlar. Bu hizmetlerden sadece LabX girişimcileri değil istenirse özel şirketlere, derneklere veya üniversitelere de bir hizmet paketi olarak sunulabilir.

Devamı..

Start-Up Danışmanlığı

LabX, girişimcilerin fikirlerine veya şirketlerine yenilikçi stratejiler geliştirmek için farklı alanlarda danışmanlık hizmetleri verir. LabX’in amacı girişimcisinin şirketinde veya fikrinde fark yaratacak yaratıcı açıyı geliştirmektir. LabX’in sunduğu danışmanlık hizmeti üç aşamalı bir yaklaşıma sahiptir: Etkin Pazar Araştırması, İş Modeli Tespiti ve Tasarım Çalışmaları.

Devamı..

LabX Melek Yatırımcı Ağı

Sermayesi olan ve sektörden bağımsız yenilikçi işlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için LabX Türkiye’nin ilk ve en etkin melek yatırımcı ağını yönetmektedir. LabX’in oluşturduğu Danışma Kurulu farklı sektörlerden profesyonellerin oluşturduğu fikir eleme ve think-thank oluşumudur. LabX yatırımcılarına KOSGEB, Melek Yatırımcı Lisansı, TÜBİTAK gibi çeşitli destek ve hibleri sağlayarak en avantajlı şekilde yatırım yapılmasını sağlar.

Devamı..

Mentorluk Hizmetleri

Girişimciler bir fikri hayata geçirirken ve büyütürken ne yazık ki hep yalnızdır. Bu yalnızlık içinde fikirlerini danışabilecekleri, mentorluk alabilecekleri birilerini de bulabilmek çoğu zaman zordur. Normalde LabX olarak sadece portföy şirketlerimize sunduğumuz bu hizmeti artık dileyen tüm girişimcilere sunma kararı aldık. Girişimcilik dünyasındaki 15 yıllık tecrübemizi bizzat kurucumuz Fuat Sami ile birebirde görüşmek ve ondan bu mentorluk hizmetini almak isterseniz lütfen 0 216 485 17 90 'ı arayarak randevu alınız.

Devamı..