Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
Girişimciler için birFİKRİNmiVAR?
LabX Uzman Ekibi ve Sektörel Tecrübesi İle Hedeflerinize ve Büyük Başarılara Doğru Güçlü ve Sağlam Adımlar Atmanızı Sağlar.

Bir Fikrin mi Var? Girişimcilik Serüveni

Bir Fikrin mi Var? Girişimcilik Serüveni yeni iş fırsatları yaratmak, gençlerin körelmiş hayallerini yeşertmek ve girişimcilik fırsatları sunmak amacıyla çıktığı bu serüvende, 2007’den beri ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye’nin en büyük üniversitelerarası girişimcilik yarışması haline gelmiştir. birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Serüveni son yedi senede hem Türkiye’den hem Dünya’dan 20.000’den fazla girişimciye ulaşarak ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye’nin en büyük üniversitelerarası girişimcilik yarışması ve TV Show’u haline gelmiştir. birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Yarışması, her sene artan katılımıyla, Türkiye genelinde bir marka yaratarak, öğrencilere, akademisyenlere ve tüm halkımıza girişimci olma ve şirket kurma alanında yeni fırsatlar yaratmaktadır. Bugüne kadar binlerce genç girişimcinin iş fikirlerini hayata geçirmeleri için başlıca başvuru noktası haline gelen birFİKRİNmiVAR?, en son 2010/2011 döneminde NTV’de yepyeni bir program kurgusu yaratarak birFİKRİNmiVAR? TV Show olarak ekranlara geldi. 2012/2013 dönemlerinde ise TV8’in ses getiren programlarından biri olmuştur. Son yedi senedir yüzbinlerce TL yatırım yaparak başarılı girişimcilerin hayallerini gerçekleştiren birFİKRİNmiVAR?,
bu sezon Türkiye’nin önde gelen kanallarından biri olan TV360’da çok daha büyük bir organizasyona imza atıyor. Bu sezon birFikrinmiVar? supriz konukları ve dağıttığı büyük ödülleri girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.