Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
Danışma Kurulumuz
LabX Uzman Ekibi ve Sektörel Tecrübesi İle Hedeflerinize ve Büyük Başarılara Doğru Güçlü ve Sağlam Adımlar Atmanızı Sağlar.

Bülent Kaytaz

Argela Teknoloji’nin CEO’su olan Bülent Kaytaz, 25 yılı aşan tasarım, iş geliştirme ve başarılı liderlik deneyimini telekomünikasyon alanında uygulamaya koyuyor.

Devamı..

Ulvi Sami

Ulvi Sami 33 yıllık danışmanlık kariyerine sahiptir. Ulvi Sami kariyeri süresince Bankacılık, Sigortacılık, Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG), Perakendecilik, İlaç, Medya ve Gıda sektörlerine hizmet vermiştir.

Devamı..

Necati Akyazıcı

1981 yılında kurduğu Canan Kozmetik ile İpek şampuanı geniş kitlelere tanıştıran ve sevdiren Necati Akyazıcı 2008'de şirketini Fransız kozmetik devi L'oreal'e satmıştır.

Devamı..

Davut DOĞAN

1960 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Biga’da tamamladı. 1978 yılında Eskişehir Demiryolu Meslek Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Devlet Memurluğuna başladı. 1978–1986 yılları arasında Bandırma ve Çankırı’da TCDD Müdürlüğünde puvantör olarak görev yaptı. 1986 yılı sonunda memurluktan istifa ederek ticarete atıldı. 1987 Temmuz’unda Doğtaş A.Ş.’yi altı kardeşiyle birlikte kurdu. 1988 yılında üretim tesisini kurarak sanayiciliğe başladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi (AÖF) mezunu. Evli 2 çocuk babası.

Devamı..

Haluk OKUTUR

1959 yılında Gaziantep’te doğdu, evli ve 2 çocuk babası. 2002 yılında bir inovasyon olarak başlayan Simit Sarayı Yatırım ve Tic. A.Ş.’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı. Sağlıksız şartlarda ayaküstü yenen bir gıda olan simit, yeni bir iş modeliyle oturarak yenilen bir ürüne dönüştü. Ekonomik bir alternatif sunan Simit Sarayı kısa sürede önemli bir büyüme başarısı gösterdi. Simit Sarayı, inovatif ürün ve yaklaşımıyla, yurt içi ve yurt dışında ciddi büyüme temposu sağladı. Okutur, tüm dünyaya simit yedirme hedefine hızla yaklaşıyor.

Devamı..

Murat Kolbaşı

1966 İstanbul doğumlu olan Murat Kolbaşı, Özel Işık Lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1988 yılında iş hayatına adım attığı Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş.’de sırasıyla satış, iş geliştirme, dış ticaret birimlerini yönetti.1996 yılında şirket Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmesiyle satış ve pazarlama stratejileri geliştirerek, ARZUM markasının ülke çapında büyümesine ve yayılmasına profesyonel katkıda bulundu.2008 yılı itibariyle Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. Aynı yıl dünyanın önde gelen İngiliz yatırım firmalarından “Ashmore Portföy Yönetimi A.Ş.” ile ortaklık kurulmasında önderlik ederek ARZUM’un, sektöründe dünya çapında tanınan öncü bir firma olması yolunda ilerlemesine katkıda bulundu.DEİK İş Adamları Konseyi Üyesi, İTO Meclis Üyesi, TOBB’ G. Girişimciler K. üyesidi

Devamı..

Nilüfer BULUT

Türkiye İş Kadınları Derneği ’nin Yönetim Kurulu Başkanı

Devamı..

Leyla ALATON

Leyla Alaton, 1961 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İş adamı ve Alarko'nun kurucusu İshak Alaton'un ilk çocuğudur. Vedat Alaton'un kardeşidir. ABD'de Fairleigh Dickinson University'nin İşletme bölümünü tamamladıktan sonra New York University'de Endüstri Psikolojisi dalında master yaptı. 1989'da Alarko Şirketler Topluluğu Tanıtım Koordinatörü oldu. TÜGİAD ve Doğal Hayatı Koruma Derneği başta olmak üzere çok sayıda derneğin üyesidir.

Devamı..

Yalçın AYAYDIN

Mardinli bir ailenin 12 çocuğundan biri olan Yalçın Ayaydın üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmesi ile kendine farklı bir yol seçiyor. Okula geceleri gittiğinden dolayı abisinin bir arkadaşının yanında gündüzleri çalışmaya başlıyor. Tekstille olan ilk yakınlık daburada kuruluyor. Bu donemde patronu, askerlik görevi için giderken şirketin tüm idaresini ona bırakması ile sanki patronluk stajı yapan Ayaydın, daha sonra daha büyük bir tekstil şirketinde farklı deneyimler ediniyor..Bir müddet burada çalıştıktan sonra kendi askerlik görevini yapan, dönüşünde de kendi şirketi İpekyol’u kurarak patron olma yolunda ilk adımını atıyor. Şu anda Ipekyol gurubu 8 ülkede 102 butikle bir dünya markası olma yolunda dev adımlarla ilerliyor. Yaptığımız keyifli söyleşi sırasında da yeniliklere çok acık bir patron gördük karşımızda.

Devamı..