Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
Girişimcilere Özel
Kaç Defa Harika Bir Fikrim Var... Ama Sermayem Yok Dediniz? Şimdi Fikirlerinizi Hayata Geçirme Zamanı...

LabX Dünyasına Hoşgeldiniz!

Fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesi için ilk adımların atılacağı fikir giriş portalına hoşgeldiniz. Portalımız 5 bölümden oluşmaktadır. Bölümleri sırayla doldurma zorunluluğu yoktur; tüm soruları inceledikten sonra kelime limitleri dahilinde istediğiniz sırada doldurabilirsiniz. Tüm soruları elinizden geldiğince doldurmaya çalışın – sorular sizin aklınızdaki iş fikrini en iyi şekilde detaylandırmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sürecin sonunda fikirler hayata geçmese bile, bu formu doldurmanın sizin için çok faydalı olacağına inanıyoruz – başvuru formu, değişik soruları cevaplarken fikrinizi daha detaylı düşünmenizi sağlayacak ve belki de iş fikrinizle ilgili köklü değişikliklere gideceksiniz.

Tüm bölümleri doldurduktan sonra başvurunuzu tamamladığınıza dair size ve LabX Takımına bir bilgilendirme iletisi gelecektir. Bu iletiyi almamanız halinde başvurunuz tamamlanmamış demektir. Başvuru değerlendirme sonuçları yoğunluğa bağlı olarak ortalama 4 hafta içinde bildirilmektedir. Her girişimcimize olumlu veya olumsuz mutlaka geri dönüş yapılmaktadır.

Çok Önemli Not 1: Fikriniz tam oturmadıysa veya aklınıza iş modelinizle ilgili takılan sorular varsa, başvurmadan önce ekibimiz veya kurucumuz Fuat Sami'den ile birebir mentorluk/danışmanlık alabilirsiniz. Bizim portföyümüzde olmayıp bizden danışmanlık alan onlarca girişimci var, sizin de yolculuğunuzun başında bu hizmetten faydalanmanızda büyük yarar görüyoruz.

Çok Önemli Not 2: Başvuru formunu doldurmadan önce imzalaycağınız e-sözleşmede detaylı bir şekilde yazılı olmasına rağmen, önem verdiğimiz için tekrardan belirtmek isteriz: ‘Tarafımıza bu başvuru formu ile ilettiğiniz fikirleriniz sadece LabX’in erişimi vardır ve hiçbir şekilde sizinle İşbirliği Sözleşmesi imzalamadan iş fikrinizin kullanılmayacağını taahüt ederiz. Yapısı ve misyonu itibarı ile LabX hiçbir işi tek başına yürütemez; bu nedenle bir işte potansiyel görülürse o iş sadece sizinle beraber hayata geçebilir.
BAŞVURU FORMU