Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
İş Ortaklarımız
LabX Uzman Ekibi ve Sektörel Tecrübesi İle Hedeflerinize ve Büyük Başarılara Doğru Güçlü ve Sağlam Adımlar Atmanızı Sağlar.

TOBB

Yerel düzeyde ticaret, sanayi, ticaret ve sanayi, deniz ticaret odaları ve borsalar şeklinde oluşmuş 365 üyesi bulunan TOBBi özel sektörün Türkiye’de mesleki üst kuruluşu ve yasal temsilcisidir. Tüm ülke çapında yayılmış olan oda ve borsalara, çeşitli büyüklüklerde ve bütün sektörlerden 1 milyon 200 binin üzerinde firma kayıtlı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için www.tobb.org.

Özyeğin Üniversitesi

2007 yılında kurulan Özyeğin Üniversitesi çağdaş eğitim sistemi, yaşamla iç içe yenilikçi yapısı ve hizmet sektörü odaklı eğitim programları ile özgün, yaratıcı ve kullanılabilir bilgi üreterek toplumsal gelişime katkı sağlamayı hedefleyen girişimci ve yenilikçi bir üniversitedir. LabX bugüne kadar Özyeğin Üniversitesi ile birlikte birFİKRİNmiVAR? ve 1000 Kadın Girişimci Sertifika Programı gibi projeleri başarıyla yürütmüştür. Detaylı bilgi için www.ozyegin.edu.tr

GYİAD

GYİAD, 1986 yılında, genç yönetici ve işadamlarının ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretmek ve onları çeşitli platformlarda temsil etmek üzere kurulmuştur. GYİAD, toplum üzerinde genç yönetici ve işadamlarının siyasi ve ekonomik etkisini artırmak için çalışmalar yapan öncü bir sivil toplum örgütüdür ve ürekli gelişime önem veren, derneğin vizyon ve misyonuna inanan, Türkiye/AB müzakere sürecinde iş dünyasını temsil eden, girişimciliği özendirme çalışmaları ve yaratıcı girişimcilik projelerini destekleyen 23 - 45 yaş arası, iş yeri sahibi ve yönetici üyeleri ile hızla büyümeye devam etmektedir. LabX ve GYİAD başta birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Serüveni olmak üzere, birçok projeyi işbirliği içerisinde başarıyla yürütmüştür. Daha detaylı bilgi için www.gyiad.org.tr.