Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
Girişimcilik Eğitimi
Tek Amacımız İş Fikirlerinizin LabX Desteği ve Hizmetleri İle Hayata Geçip Başarıya Ulaşmasıdır.

LabX, girişimcilere, profesyonellere ve yatırımcılara fikir yaratma aşamasından şirketleşmeye kadar olan bütün süreçlerde gerekli olan eğitim bileşenlerini sağlar. Bu hizmetlerden sadece LabX girişimcileri değil istenirse  özel şirketlere, derneklere veya üniversitelere de bir hizmet paketi olarak sunulabilir.

Eğitim Hizmetlerimiz;

- Girişimcilik 101: 6 adet 3 saatlik modülden oluşan fikir oluşturma, iş modeli, sunum hazırlama ve yatırımcı bulma üzerine kapsamlı bir eğitim serisidir.

- Melek Yatırımcılık 101: 6 adet 3 saatlik modülden oluşan melek yatırımcılık gereklilikler, yasal altyapı/sözleşmeler, pazarlık süreçleri, iyi fikri bulma üzerine bir eğitim serisidir.

- Kurumiçi Girişimcilik Eğitimleri: 1 günlük kurumsal hayat ile girişimciliğin nasıl harmanlanıp iki dünyanın en iyileri ile ilerlemenin sırlarının anlatıldığı eğitim serisidir.

- Bir Fikrin mi Var Meetup Eğitimleri: 1 günlük kurumlar için fenomen yarışmamızın katılımcıları ve jürileri eşliğinde hem bir mini zirve hem de sonunda önceden seçilecek 4 katılımcının kameralar eşliğinde Bir Fikrin mi Var yarışmasını yaşayacakları hem eğitici hem de eğlenceli bir seminer / eğitim serisidir.

- Inovasyon Danışmanlık Eğitimleri: 3 adet 2 saatlik modülden oluşan eğitim serisidir, Fuat Sami tarafından bizzat verilen ve 15 yıllık Girişimcilik ve Danışmanlık kariyerinin sırlarını aktardığı özel bir eğitim serisidir.