Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
LABX | 26.06.2013
LabX Uzman Ekibi ve Sektörel Tecrübesi İle Hedeflerinize ve Büyük Başarılara Doğru Güçlü ve Sağlam Adımlar Atmanızı Sağlar.

Bir Fikrin mi Var? 6. senesinde de ödül dağıtmaya devam etti. T.C. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın katılımı ile gerçekleşen sezon finalinde birinciye AB Bakanlığı tarafından özel ödül de verildi.

Seçkin iş adamlarından oluşan jürisi ve verdiği 200.000 TL büyük yatırım sermayesi ödülü ile Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması Bir Fikrin mi Var? sezon finalini muhteşem bir gala ile gerçekleştirdi. Bu senenin kazananı “Patlamaları Önleyici Sistem” ile Cengiz Altıncı oldu.

200.000 TL büyük ödülün yanı sıra, tüm sponsorlar kendi alanlarındaki birincilere ödüllerini takdim etti.

Ödül almaya hak kazanan finalistler: Vodafone’dan birinciye 1 adet Vodafone 10’’ Smart Tab, bütün finalistlere de bir senelik mobil internet paketi ile birer adet  Vodem, LabX, birinciye 200.000TL tutarında yatırım sermayesi, Arzum, Ev Aletleri Kategori’sinde birinciye 3.000 tl tutarında Arzum ürünü ve projenin firma içerisinde de değerlendirilme sürecinin gerçekleştirilmesi, British Council, Yaratıcı Girişimcilik Kategorisi ödülü olarak Birleşik Krallık’ta gerçekleştirilecek Yaratıcı Girişimcilik temalı bir çalışma ziyareti, Dekatlon Buzz, Dijital Girişimcilik kategorisi kazanan projenin web sitesinin kurulum işlemlerinin üstlenilmesi, sosyal medya iletişim stratejisinin çizilmesi, sosyal ağlardaki yapılanmasının kurulması, tanıtım faaliyetleri sırasında dijital pr ve danışmanlık desteği, Dialog Anlatım İletişim, en iyi sunum yapan iki yarışmacıya uzman eğitmenlerden ücretsiz  etkili sunum ve iletişim dersi, eOfis ise 10 finaliste 6 ay boyunca ücretsiz ofis hizmeti ödüllerini takdim etmişlerdir.