Sosyal Medya da
Bizi Takip Edin
İnkilap 2017 Bir Fikrin mi Var Kitabı çıktı, tüm Kitapçılarda!
LabX Uzman Ekibi ve Sektörel Tecrübesi İle Hedeflerinize ve Büyük Başarılara Doğru Güçlü ve Sağlam Adımlar Atmanızı Sağlar.

İnkilap 2017 Bir Fikrin mi Var Kitabı çıktı, tüm Kitapçılarda! Linke tıklayıp indirimli satın alabilirsiniz. https://www.inkilap.com/bir-fikrin-mi-var 

10 yılda 10 binlerce fikir, milyonlarca izleyici ve ülke çapında markalar yaratan Türkiye’nin en büyük girişimcilik markasının sırları bu kitapta!

Türkiye televizyonlarında yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen “Bir Fikrin mi Var?” yarışmasının yaratıcısı Fuat Sami, girişimcilikle ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşarak girişimcilik adaylarına kılavuz kaptanlık yapıyor.

Her biri alanında duayen birçok ismin girişimcilik tecrübelerini anlattığı, röportajların da yer aldığı “Bir Fikrin mi Var?”,  cesur girişimcilere çıktıkları yolculukta nelere dikkat etmeleri gerektiğini bizzat yaşanmışlıklarla gösteriyor.

Duayenlerden Girişimcilik Sırları Bu Kitapta!

“Girişimcilik işi denemeden, risk almadan olmaz.”
                                                                    Ali Sabancı

“İş sahibinin başkalarına danışmaktan çekinmemesi lazım, çünkü danışmak ayıp değil. Bazen bazı konuları telefon açıp danıştığım zaman herkes şaşırıyor.”
                                                                                                     Hüsnü Özyeğin

“Girişimcilik, insanın tıraş olmayı kendi yüzünde öğrenmesi gibi bir şey. Riski göze alıyorsunuz, yüzünüzü kese kese yapmayı öğreniyorsunuz.”
                                                                                                        Leyla Alaton

Kitapta bizzat röportajları ve girişimcilik öğütleri bulunan iş insanları: Hüsnü Özyeğin, Ali Sabancı, Leyla Alaton, Ali Şen, Haluk Okutur, Gülden Yılmaz, Nilüfer Bulut, Davut Doğan, Önder Halisdemir, Ulvi Fuat Sami, Murat Kolbaşı, Baybars Altuntaş, Ümit Kalko, Zühal Mansfield, Yalçın Ayaydın, Vatan Şaşmaz